Kuupäev: 10.10.2020
Registreerimise lõpp: 06.10.2020
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Marek Kopra (2006), VK Musketär
Artjom Potasev (02.05.2006), Alexander Laryushin
Oliver Eltmaa (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Ilja Verestsagin (2007), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Gustav Aas (2007), Tallinna Mõõk
Karl Oskar Veidebaum (2007), Le Glaive
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Laanesaar Joonas (2008), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Arseni Olekseitšuk (2007), Le Glaive
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Oskar Pisnenko (2006), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Jegor Matskevitš (2007), Tallinna Mõõk
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Kokku: 29
Laadi alla txt-fail

Naised:
Anastassia Korn (2006), Tallinna Mõõk
Mia Kotkin (2008), Tallinna Mõõk
Karolina Popovits (2007), SBSK Draakon
Marija Ljapunova (04.06.2006), Alexander Laryushin
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Hanna Gret Teder (2007), Tartu Kalev, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Grete Kann (2007), Tartu Kalev, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Darija Lill (2007), Tartu Kalev, osaleb ka võistkonnavõistlusel
2009 Mia -Delisa Mäemurd (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Evelin Põder (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Milana Mištšenko (2008), IREM, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Stella Peterson (2008), Põhjakotkas
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Annabel Põder (2006), Põhjakotkas
Julia Vaht (2006), Põhjakotkas
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Agnes Kase (2006), IREM, osaleb ka võistkonnavõistlusel
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Anneli Proosväli (2006), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 31
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|