Kuupäev: 02.10.2021
Registreerimise lõpp: 28.09.2021
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: D-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksandr Dragunov (2010), Tallinna Mõõk
Erik Kelmi (2010), IREM
Kristian Nuut (2010), IREM
Mikael Olaf Murumaa (2010), Tallinna Mõõk
Dexter Amisepp (2010), Tallinna Mõõk
Matvei Borissov (2009), SBSK Draakon
Mathias Hein (2010), Tallinna Mõõk
Ken - Robin Teral (2009), En Garde
Robert Kesküla (2010), En Garde
Nikita Romanenkov (2009), IREM
Reppo Indrek (2009), En Garde
Kristo Kaus (2010), En Garde
Jürgen Salm (2011), Tallinna Mõõk
Denis Latõšev (2011), Tallinna Mõõk
Georgi Romanko (2011), SBSK Draakon
Kamil Usmanov (2011), SBSK Draakon
Jegor Sentsurov (2010), SBSK Draakon
Nikita Jarts (2010), Tallinna Mõõk
Rico-Janree Ojamu (2009), En Garde
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kokku: 20
Laadi alla txt-fail

Naised:
Alina Rakitjanski (2010), IREM
Sofia Lazarenkov (2011), Tartu Kalev
Valeria Biduljak (2010), Tartu Kalev
Mirelle Pensa (2009), Tartu Kalev
Johanna Pukson (2011), Tartu Kalev
Elisabeth Kruusamäe (2011), En Garde
Julia Klimenko (2010), Tallinna Mõõk
Aleksandra Nikolajeva (2009), Tallinna Mõõk
Eliisabet Tamm (2010), VK Musketär
Sofia Sõtsova (2010), En Garde
Lisbeth Kask (2010), En Garde
Adele-Emeli Reintal (2009), En Garde
Polina Protasova (2010), SBSK Draakon
Maria Vares (2010), SBSK Draakon
Stefania Soboleva (2009), SBSK Draakon
Miroslava Rozkova (2009), SBSK Draakon
Valeria Krupenina (2009), SBSK Draakon
Ivita Lazdina (2010), Tallinna Mõõk
Nicole Falkenberg (2009), Tallinna Mõõk
Säde Lindma (2009), Tartu Kalev
Eleanor Ossipov (2009), Tartu Kalev
2009 Mia -Delisa Mäemurd (2009), En Garde
Evelin Põder (2009), En Garde
Elizaveta Tokmakova (2009), IREM
Kokku: 24
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|