Kuupäev: 18.09.2021
Registreerimise lõpp: 14.09.2021
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Yann Calvo Lopez (2001), Põhjakotkas
Igor Rusovitš (1993), Tallinna Mõõk
Ingemar Germ (2005), En Garde
Vadim Onaitis (), Tallinna Mõõk
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilia Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Meelis Hanstein (1997), En Garde
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 41
Laadi alla txt-fail

Naised:
Polina Kapitonenko (2006), IREM
Kristina Kuusk (), Haapsalu En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Albina Baranova (2007), Le Glaive, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Maria Embrich (2005), IREM
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Anastassia Jelinevits (1984), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Susi Kaljas (1999), Põhjakotkas
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 38
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|