Kuupäev: 11.05.2019
Registreerimise lõpp: 07.05.2019
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Anton Paulus (2006), Le Glaive
Karl Oskar Veidebaum (2007), Le Glaive
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Aron Siidra (2005), Tallinna Mõõk
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Pol Titov (2005), Põhjakotkas
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Mihhail Dudnik (2005), IREM
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Arseni Olekseitšuk (2007), Le Glaive
Georgi Paškovski (2008), Rünnak
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Robert Leenson (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
nikita kozlov (2007), Rünnak
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Jegor Matskevitš (2007), Tallinna Mõõk
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott Henrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail

Naised:
Erika Sanames (2005), Tartu Kalev
Maria-Eliisa Voznessenski (2005), Tartu Kalev
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Jekaterina Lukjanenko (2005), IREM
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
Maria Grusko (2007), Tartu Kalev
Anni Kaisi Paavel (2006), Kaitsejõudude SK
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Alice Shatunova (2006), Tallinna Mõõk
Annabel Põder (2006), Põhjakotkas
Kristina Skuropadskaja (2005), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Ekaterina Panfilova (2006), SBSK Draakon
Kristel Paap (2005), Põhjakotkas
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Maria Embrich (2005), IREM
Agnes Kase (2006), IREM
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Sofia Shubina (2007), SBSK Draakon
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Alexandra Lilit Reznikova (2005), Tallinna Mõõk
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Jelizaveta Telegina (2005), Tallinna Mõõk
KERTU LIIS Torma (2006), Tallinna Mõõk
Karina Korkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail


|