Kuupäev: 20.01.2019
Registreerimise lõpp: 16.01.2019
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Juuniorid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Simin Erik (2001), Põhjakotkas
Nikita Palusaar (2000), SBSK Draakon
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Kaspar-Joonas Laurmann (2000), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 31
Laadi alla txt-fail

Naised:
Michelle Eek (2004), IREM
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Polina Borovik (2001), IREM
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Andra Talen (1999), VK Musketär
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 27
Laadi alla txt-fail


|