Kuupäev: 13.10.2018
Registreerimise lõpp: 11.10.2018
Asukoht: Tartu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Juuniorid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Nikita Palusaar (2000), SBSK Draakon
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Airon-Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Uku Jõgi (2000), Põhjakotkas
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Maxim Spirin (2003), Russia
Mikhail Spirin (2000), Russia
Mikhail Kazmin (2003), Russia
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
German Vaikšnoras (2003), Tartu Kalev
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Richard Kimask (2001), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Kaspar-Joonas Laurmann (2000), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 39
Laadi alla txt-fail

Naised:
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Polina Borovik (2001), IREM
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Aleksandra Ivask (2001), Põhjakotkas
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 27
Laadi alla txt-fail


|