Kuupäev: 22.09.2018
Registreerimise lõpp: 20.09.2018
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Laur Mathias Matzen (2004), Tallinna Mõõk
Povilas Jutsis (2003), Tartu Kalev
Artur Borovik (2004), IREM
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Ilja Verešagin (2007), Rünnak
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Airon-Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Oskar Tuha (2002), Le Glaive
Robert Leenson (2006), Le Glaive
Pol Titov (2005), Tartu Kalev
nikita kozlov (2007), Rünnak
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
OTT ALLIK (2004), Tartu Kalev
SEBASTIAN KUUSK (2005), Tartu Kalev
MAKSIM ZEGUROV (2004), Tartu Kalev
Ivan Kleštšin (2004), Tartu Kalev
German Vaikšnoras (2003), Tartu Kalev
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Artjom Korelin (2003), Rünnak
Aleksander Popov (2006), Rünnak
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Kokku: 42
Laadi alla txt-fail

Naised:
Michelle Eek (2004), IREM
Darja Nazarova (2004), IREM
Maria Kverfeld (2006), Tartu Kalev
Julia Evelin Vaht (2006), Tartu Kalev
Säsil Kasemaa (2006), Rünnak
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Maria-Eliisa Voznessenski (2005), Tartu Kalev
Anastassia Korn (2006), Rünnak
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Polina Nitsholdt (2004), IREM
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Ksenia Bogdan (2003), Põhjakotkas
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Amelia Ait (2006), SBSK Draakon
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Kristina Skuropadskaja (2005), Tartu Kalev
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
MARLEEN MUST (2004), Tartu Kalev
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
ANN MARLEEN VARUL (2004), Tartu Kalev
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Jelizaveta Telegina (2005), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Amiina Domnika Selivanova (2003), Tartu Kalev
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Erika Sanames (2005), Tartu Kalev
Maria Luzgina (2005), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Rachel-Nicole Armon (2003), Rünnak
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 50
Laadi alla txt-fail


|