Kuupäev: 09.09.2018
Registreerimise lõpp: 07.09.2018
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
INFO
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Nikita Palusaar (2000), SBSK Draakon
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Indrek Madar (1972), Kaitsejõudude SK
Dmitri Fadejev (1966), Tallinna Mõõk
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Märten Mändla (1996), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Valdeko Paavel (1976), Kaitsejõudude SK
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Georg-Marten Lanno (1992), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Erik Simin (2001), Tartu Kalev
Paul Mark Tammiste (2001), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Georg Linnamägi (2000), Tallinna Mõõk
Richard Kimask (2001), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Oliver Prede (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Henri Kopra (1997), Tallinna Mõõk
Kenan Jussifov (1990), Tartu Kalev
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Rain Raidna (1970), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Oleg Pugatsov (1983), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Demis Teral (2002), En Garde
Kaspar-Joonas Laurmann (2000), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 51
Laadi alla txt-fail

Naised:
Nelli Differt (1990), En Garde
Heleri Melles (2001), EVL
Veronika Lebedeva (2002), Tartu Kalev
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Polina Borovik (2001), IREM
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Irina Embrich (1980), IREM
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Kätlin Kala (2002), Tartu Kalev
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Elisabeth Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
ERIKA KIRPU (1992), Tartu Kalev
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Brenda Roosimaa (1997), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Katrina Lehis (1994), En Garde
Kristina Kuusk (1985), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 37
Laadi alla txt-fail


|