Kuupäev: 27.04.2019
Registreerimise lõpp: 23.04.2019
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Ivan Klestšin (2004), Põhjakotkas
Simin Erik (2001), Põhjakotkas
Indrek Madar (1972), Kaitsejõudude SK
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Nikolai Novosjolov (1980), Le Glaive
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail

Naised:
Erika Kirpu (1992), TartuKalev
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Polina Borovik (2001), IREM
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Irina Embrich (1980), IREM
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Julia Oleinik (1989), Põhjakotkas
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Rachel-Nicole Armon (2003), Rünnak
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Katrina Lehis (1994), En Garde
Kristina Kuusk (1985), En Garde
Aija Klinduhhova (1990), Rünnak
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Anna Prela (2002), SBSK Draakon
Kokku: 26
Laadi alla txt-fail


|