Kuupäev: 24.10.2020
Registreerimise lõpp: 22.10.2020
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: D-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Kaspar Oissar (2008), VK Musketär
Mathias Hein (2010), Tallinna Mõõk
Miron Sileznjov (2008), IREM
Ken - Robin Teral (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Robert Kesküla (2010), En Garde
Georgi Paškovski (2008), IREM
Artur Shirobokov (14.09.2008), Alexander Laryushin
Timur Santašov (2008), IREM
Nikita Romanenkov (2009), IREM
Aleksei Volke (2008), IREM
Uku Johan Mahlapuu (2008), IREM
Reppo Indrek (2009), En Garde
Kristo Kaus (2010), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Jürgen Salm (2011), Tallinna Mõõk
Denis Latõšev (2011), Tallinna Mõõk
Georgi Saukov (01.08.2012), Alexander Laryushin
Saveli Fjodorov (24.04.2009), Alexander Laryushin
Daniel Käkinen (01.08.2009), Alexander Laryushin
Denis Barinov (09.01.2011), Alexander Laryushin
Georgi Romanko (2011), SBSK Draakon
Kamil Usmanov (2011), SBSK Draakon
Jegor Sentsurov (2010), SBSK Draakon
Jaroslavs Saveljevs (2009), SBSK Draakon
Kevin Ost (2008), Tallinna Mõõk
Ilja Marusin (2008), Tallinna Mõõk
Nikita Jarts (2010), Tallinna Mõõk
Jevgeni Djagilev (2008), Tallinna Mõõk
Rico-Janree Ojamu (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
lev Ralkin (2009), IREM
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Laanesaar Joonas (2008), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Kokku: 37
Laadi alla txt-fail

Naised:
Alicia Grubova (2008), VK Musketär
Aleksandra Ananjeva (2008), VK Musketär
Triin Jaigma (2008), Tartu Kalev
Maria-Eliisa Kiisa (2010), En Garde
Sofia Sõtsova (2010), En Garde
Elizaveta Kanarjova (2008), Tallinna Mõõk
Mary Moosus (2010), Epee Export
Lisbeth Kask (2010), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Alissa Velitškina (2009), Tallinna Mõõk
Anne-Mari Jeršova (2008), IREM
Adele-Emeli Reintal (2009), En Garde
Triin Altnurme (2008), VK Musketär
Polina Protasova (2010), SBSK Draakon
Maria Vares (2010), SBSK Draakon
Stefania Soboleva (2009), SBSK Draakon
Miroslava Rozkova (2009), SBSK Draakon
Valeria Krupenina (2009), SBSK Draakon
Mia Kotkin (2008), Tallinna Mõõk
Aleksandra Dmitrjeva (2008), Tallinna Mõõk
Ivita Lazdina (2010), Tallinna Mõõk
Nicole Falkenberg (2009), Tallinna Mõõk
Hella-Lee Talu (2008), Tallinna Mõõk
Säde Lindma (2009), Tartu Kalev
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Eleanor Ossipov (2009), Tartu Kalev
Sonja Mets (2008), Tartu Kalev
Jelizaveta Jermakova (2009), Tartu Kalev
2009 Mia -Delisa Mäemurd (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Evelin Põder (2009), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Maria Martõnova (2009), IREM
Elizaveta Tokmakova (2009), IREM
Milana Mištšenko (2008), IREM
Elizaveta Milaševitš (2009), IREM
Stella Peterson (2008), Põhjakotkas
Alesja Vesselova (2008), IREM
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|