Kuupäev: 23.01.2022
Registreerimise lõpp: 18.01.2022
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Arseni Melnik (2007), SBSK Draakon
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Georgi Paškovski (2008), IREM
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Timur Santašov (2008), IREM
Nikita Romanenkov (2009), IREM
Aleksei Volke (2008), IREM
Uku Johan Mahlapuu (2008), IREM
Artjom Potašev (2006), Florett
Jevgeni Djagilev (2008), Tallinna Mõõk
Oliver Eltmaa (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Aron Siidra (2005), Tallinna Mõõk
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Arseni Olekseitšuk (2007), Le Glaive
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Robert Leenson (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Kokku: 40
Laadi alla txt-fail

Naised:
Zlata Zabelina (2008), Le Glaive
Polina Kapitonenko (2006), IREM
Lara Kyziridou (2007), Tallinna Mõõk
Anne-Mari Jeršova (2008), IREM
Valeria Krupenina (2009), SBSK Draakon
Mia Kotkin (2008), Tallinna Mõõk
Karolina Popovits (2007), SBSK Draakon
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
Milana Mištšenko (2008), IREM
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Maria Embrich (2005), IREM
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Alexandra Lilit Reznikova (2005), Tallinna Mõõk
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 29
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|