Kuupäev: 18.01.2020
Registreerimise lõpp: 14.01.2020
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus, Euroopa Karikas
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Oliver Eltmaa (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon
Ilja Verestsagin (2007), SBSK Draakon
Gustav Aas (2007), Tallinna Mõõk
Karl Oskar Veidebaum (2007), Le Glaive
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Arseni Olekseitšuk (2007), Le Glaive
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Jegor Matskevitš (2007), Tallinna Mõõk
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott Henrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Boris Sjasin (2006), Tallinna Mõõk
Kokku: 26
Laadi alla txt-fail

Naised:
Kristina Markova (2007), Põhjakotkas
Marta Maastik (2006), Tartu Kalev
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Anni Kaisi Paavel (2006), IREM
Amalia Teslenko (2009), Tartu Kalev
Hanna Gret Teder (2007), Tartu Kalev
Säde Lindma (2009), Tartu Kalev
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Grete Kann (2007), Tartu Kalev
Eleanor Ossipov (2009), Tartu Kalev
Sonja Mets (2008), Tartu Kalev
Triin Seppo (2007), Tartu Kalev
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
Darija Lill (2007), Tartu Kalev
Maria Grusko (2007), Tartu Kalev
Stella Peterson (2008), Põhjakotkas
ALEKSANDRA-NICOLE JEGOROVA (2006), Tallinna Mõõk
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Alice Shatunova (2006), Tallinna Mõõk
Annabel Põder (2006), Põhjakotkas
Julia Vaht (2006), Põhjakotkas
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Agnes Kase (2006), IREM
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Karina Korkinen (2007), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail


|