Kuupäev: 21.09.2019
Registreerimise lõpp: 17.09.2019
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Juuniorid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Ivan Klestšin (2004), Põhjakotkas
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Richard Germ (2004), En Garde
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Daniel Ait (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 28
Laadi alla txt-fail

Naised:
Vanessa Ber (2003), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas SK
Kätlin Kala (2002), Põhjakotkas
Marleen Must (2004), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Maria Embrich (2005), IREM
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Aleksandra Ivask (2001), Põhjakotkas
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 30
Laadi alla txt-fail


|