Kuupäev: 19.01.2020
Registreerimise lõpp: 15.01.2020
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Juuniorid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 30
Laadi alla txt-fail

Naised:
Vanessa Ber (2003), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Michelle Eek (2004), IREM
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Maria Embrich (2005), IREM
Ksenia Bogdan (2003), Põhjakotkas
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Aleksandra Ivask (2001), Põhjakotkas
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 33
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|