Kuupäev: 07.11.2020
Registreerimise lõpp: 05.11.2020
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Oliver Eltmaa (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Aron Siidra (2005), Tallinna Mõõk
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Kokku: 34
Laadi alla txt-fail

Naised:
Anastassia Korn (2006), Tallinna Mõõk
Adriana Riisna (2006), IREM
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Maria-Eliisa Voznessenski (2005), Tartu Kalev
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
Darija Lill (2007), Tartu Kalev
Annabel Põder (2006), Põhjakotkas
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Kristina Škuropadskaja (2005), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Maria Embrich (2005), IREM
Agnes Kase (2006), IREM
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 34
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

Stanislav Novoseltsev
Kokku: 1


|