Kuupäev: 07.12.2019
Registreerimise lõpp: 03.12.2019
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Leon Gedzo (2001), SBSK Draakon
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 34
Laadi alla txt-fail

Naised:
Katrina Lehis (1994), Le Glaive
Vanessa Ber (2003), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Erika Kirpu (1992), TartuKalev
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Kristina Kuusk (1985), EST
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Irina Embrich (1980), IREM
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Zinaida Smõtskova (2001), En Garde
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Kokku: 29
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|