Kuupäev: 12.09.2020
Registreerimise lõpp: 08.09.2020
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Oliver Lomp (1986), Tallinna Mõõk
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
EDUARD EHALA (1973), Tallinna Mõõk
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Ilia Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Henri Kopra (1997), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Dmitry Lukash (1986), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 48
Laadi alla txt-fail

Naised:
Oksana Žarkova (30.01.1982), Alexander Laryushin
Katrina Lehis (1994), Le Glaive
Vanessa Ber (2003), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Erika Kirpu (1992), TartuKalev
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Kristina Škuropadskaja (2005), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Maria Embrich (2005), IREM
Kristina Kuusk (1985), EST
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Irina Embrich (1980), IREM
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Svetlana Trynova (2005), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Anneli Proosväli (2006), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 42
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|