Kuupäev: 12.05.2019
Registreerimise lõpp: 08.05.2019
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
EDUARD EHALA (1973), Tallinna Mõõk
Indrek Madar (1972), Kaitsejõudude SK
Dmitri Fadejev (1966), Tallinna Mõõk
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Sergei Shishikin (1973), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Klim Gusarov (1998), Tallinna Mõõk
Nikolai Novosjolov (1980), Le Glaive
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Eduard Lebedev (1995), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Raul Paju (1999), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Peeter Turnau (1994), En Garde
Kokku: 37
Laadi alla txt-fail

Naised:
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Triinu Lota Lepp (2003), Põhjakotkas
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas SK
Michelle Eek (2004), IREM
Kristina Kuusk (1985), Haapsalu En Garde
Nelli Differt (1990), En Garde
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Irina Embrich (1980), IREM
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Karina Beimanova (2004), Tallinna Mõõk
Julia Oleinik (1989), Põhjakotkas
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Vanessa Ber (2003), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Skoblov (2001), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
oliivia OSSIPOV (1999), Tallinna Mõõk
Katrina Lehis (1994), En Garde
Kärol-Liina Glinkin (2001), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Kokku: 29
Laadi alla txt-fail


|