Kuupäev: 06.09.2020
Registreerimise lõpp: 03.09.2020
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
INFO
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
EDUARD EHALA (1973), Tallinna Mõõk
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Sergei Shishikin (1973), Tallinna Mõõk
Ilia Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Dmitri Svõrjov (1972), Le Glaive
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Henri Kopra (1997), Tallinna Mõõk
Mike Tammoja (1996), Tallinna Mõõk
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Ivan Novoseltsev (2004), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Andzej Gedzo (1999), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 48
Laadi alla txt-fail

Naised:
Katrina Lehis (1994), Le Glaive
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Julia Beljajeva (1992), Tartu Kalev
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Gertrud Kaaberma (2003), IREM
Maria Embrich (2005), IREM
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Ksenia Bogdan (2003), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Irina Embrich (1980), IREM
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

Stanislav Novoseltsev
Kokku: 1


|