Kuupäev: 14.03.2020
Registreerimise lõpp: 10.03.2020
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksei Kazin (2005), Põhjakotkas
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Ruslan Eskov (1998), Tartu Kalev
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Andres Lehtma (1968), VK Musketär
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Ilija Žurba (2002), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Jüri Salm (1984), Tallinna Mõõk
Juhan Salm (1981), Tallinna Mõõk
Elmar Azizov (1988), SBSK Draakon
Ilja Lutsenko (2003), SBSK Draakon
Kirill Shapovalov (2003), SBSK Draakon
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Ilian Bobrov (2000), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Jevgeni Blinov (1989), SBSK Draakon
Braian Hanstein (2002), En Garde
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail

Naised:
Vanessa Ber (2003), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
Ksenia Bogdan (2003), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Jelizaveta Kuznetsova (2000), IREM
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Marianna Denistsik (2003), Põhjakotkas
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Carmen-Lii Targamaa (2001), En Garde
Kokku: 21
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

Stanislav Novoseltsev
Kokku: 1


|