Kuupäev: 31.10.2020
Registreerimise lõpp: 29.10.2020
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Kaarel Joonas Kitsing (2007), Tallinna Mõõk
Egor Vesselov (2007), Tallinna Mõõk
Georgi Paškovski (2008), IREM
Timur Santašov (2008), IREM
Jevgeni Djagilev (2008), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Rico-Janree Ojamu (2009), En Garde
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon
Ilja Verestsagin (2007), SBSK Draakon
Gustav Aas (2007), Tallinna Mõõk
Karl Oskar Veidebaum (2007), Le Glaive
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Arseni Olekseitšuk (2007), Le Glaive
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Jegor Matskevitš (2007), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 22
Laadi alla txt-fail

Naised:
Lara Kyziridou (2007), Tallinna Mõõk
Elizaveta Kanarjova (2008), Tallinna Mõõk
Anne-Mari Jeršova (2008), IREM
Mia Kotkin (2008), Tallinna Mõõk
Karolina Popovits (2007), SBSK Draakon
Nicole Falkenberg (2009), Tallinna Mõõk
Hella-Lee Talu (2008), Tallinna Mõõk
Hanna Gret Teder (2007), Tartu Kalev
Säde Lindma (2009), Tartu Kalev
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Grete Kann (2007), Tartu Kalev
Eleanor Ossipov (2009), Tartu Kalev
Sonja Mets (2008), Tartu Kalev
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
Darija Lill (2007), Tartu Kalev
2009 Mia -Delisa Mäemurd (2009), En Garde
Maria Martõnova (2009), IREM
Milana Mištšenko (2008), IREM
Elizaveta Milaševitš (2009), IREM
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Albina Baranova (2007), Le Glaive
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 28
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|