Kuupäev: 25.11.2018
Registreerimise lõpp: 23.11.2018
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
INFO
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Jegor Nitsiportšik (2005), Tallinna Mõõk
Anton Paulus (2006), Le Glaive
Aron Siidra (2005), Tallinna Mõõk
ANDREY MAKAROV (2006), Russia
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Vladimir Lill (2005), Tartu Kalev
Kevin Markus Puulmann (2007), Tallinna Mõõk
Mihhail Dudnik (2005), IREM
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Artjom Potashev (2006), MTÜ Florett
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Ilja Verešagin (2007), Rünnak
Kristjan Konrad Peerna (2006), Tallinna Mõõk
Georgi Paškovski (2008), Rünnak
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Robert Leenson (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
nikita kozlov (2007), Rünnak
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Oskar Pisnenko (24.02.2006), En Garde
Jegor Matskevitš (2007), Tallinna Mõõk
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott Henrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Daniil Kuznetsov (2005), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Boris Sjasin (2006), Tallinna Mõõk
Michel Balaskin (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Šitikov (2005), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Aleksander Popov (2006), Rünnak
Teodor Ruus (2005), Põhjakotkas
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Nikita Fanukov (2005), SBSK Draakon
Daniel Drajev (2005), SBSK Draakon
Kokku: 40
Laadi alla txt-fail

Naised:
Merili Losser (2006), Tartu Kalev
ALEKSANDRA-NICOLE JEGOROVA (2006), Tallinna Mõõk
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Alice Shatunova (2006), Tallinna Mõõk
ARIADNA GORELENKO (2006), Russia
Lubov ANTIPOVA (2005), Russia
Maria Martõnova (2008), Rünnak
Mari-Johanna Ruut (2006), Põhjakotkas
Annabel Põder (2006), Põhjakotkas
Julia Vaht (2006), Põhjakotkas
Kristina Skuropadskaja (2005), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Ekaterina Panfilova (2006), SBSK Draakon
Kristel Paap (2005), Põhjakotkas
Adriana Riisna (2006), SBSK Draakon
Jevgenia Kudrjavtseva (2006), SBSK Draakon
Maria-Eliisa Voznessenski (2005), Tartu Kalev
Anastassia Korn (2006), Rünnak
Alexandra Nõgene (2009), Tallinna Mõõk
Gloria Zapevalova (2008), Tallinna Mõõk
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Maria Embrich (2005), IREM
Agnes Kase (2006), IREM
SANDRA ALBERG (2006), En Garde
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
MADLI LAASIK (2007), En Garde
Jana Seero (2005), Tartu Kalev
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Amelia Ait (2006), SBSK Draakon
Sofia Shubina (2007), SBSK Draakon
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Jelizaveta Telegina (2005), Tallinna Mõõk
KERTU LIIS Torma (2006), Tallinna Mõõk
Karina Korkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Erika Sanames (2005), Tartu Kalev
Maria Luzgina (2005), Tartu Kalev
Marian Maripuu (2005), Tallinna Mõõk
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 44
Laadi alla txt-fail


|