Kuupäev: 06.09.2020
Registreerimise lõpp: 03.09.2020
Asukoht: Tallinn
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
INFO
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Nikita Kozlov (2007), IREM
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon
Ilja Verestsagin (2007), SBSK Draakon
Karl Oskar Veidebaum (2007), Le Glaive
Charlton Leonhard Aigro (2008), Le Glaive
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Kristjan Konrad Peerna (2006), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Oskar Pisnenko (2006), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Jegor Matskevitš (2007), Tallinna Mõõk
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Boris Sjasin (2006), Tallinna Mõõk
Kokku: 24
Laadi alla txt-fail

Naised:
Mia Kotkin (2008), Tallinna Mõõk
Karolina Popovits (2007), SBSK Draakon
Marija Ljapunova (04.06.2006), Alexander Laryushin
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Hanna Gret Teder (2007), Tartu Kalev
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Grete Kann (2007), Tartu Kalev
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
Darija Lill (2007), Tartu Kalev
Milana Mištšenko (2008), IREM
Stella Peterson (2008), Põhjakotkas
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Alice Shatunova (2006), Tallinna Mõõk
Annabel Põder (2006), Põhjakotkas
Julia Vaht (2006), Põhjakotkas
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Albina Baranova (2007), Le Glaive
Agnes Kase (2006), IREM
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Polina Kapitonenko (2006), SBSK Draakon
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Anneli Proosväli (2006), En Garde, osaleb ka võistkonnavõistlusel
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 29
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

Gabriela Truuse
Stanislav Novoseltsev
Natalja Kotova
Kokku: 3


|