Kuupäev: 18.05.2024
Registreerimise lõpp: 14.05.2024
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: D-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksei Kadõrko (2012), IREM
Ilja Slokvenko (2012), Põhjakotkas
Aleks Ostrovski (2014), Tartu Kalev
Georgi Korjagin (2014), Le Glaive
Lagoda Demian (2012), Le Glaive
Albert Šarajev (2012), IREM
Viacheslav Gulla (2012), IREM
Hunt Koorits (2012), La Spada
Erik Varis (2013), Tallinna Mõõk
Rander Aus (2014), La Spada
Roland Ruben Altpere (2012), La Spada
Fjodor Krupenin (2014), Le Glaive
Dominic Ervin (2013), Tallinna Mõõk
Sebastian Snitsarenko (2012), La Spada
Damir Ossipov (2013), Tallinna Mõõk
Miron Kuzmin (2014), Tallinna Mõõk
Mihkel Konsap (2013), Tallinna Mõõk
Heorhii Hapon (2012), Tallinna Mõõk
Artemi Vojevodin (2013), Tallinna Mõõk
Georg Tsernomorov (2013), SBSK Draakon
Goran Ilikajev (2014), SBSK Draakon
Andrei Skidan (2012), SBSK Draakon
Ivan Novikov (2012), SBSK Draakon
Jaan Willem Hallik (2012), La Spada
Robert Kivi (2012), La Spada
Ikhsan Sidagulov (2013), Le Glaive
Andero Sikk (2014), En Garde
Kristjan Kask (2012), En Garde
Erik Danilov (2012), IREM
Alex Konsap (2012), Tallinna Mõõk
Harald Klauson (2012), Tallinna Mõõk
Ingvar Klauson (2014), Tallinna Mõõk
Roman Bilitsenko (2012), SBSK Draakon
Kokku: 33
Laadi alla txt-fail

Naised:
Valeria JASINSKA (2014), IREM
Cassandra Karlson (2013), Tallinna Mõõk
Helin Ingel Hein (2014), Le Glaive
Amelia Mango (2013), Le Glaive
Amelia Belavin (2012), IREM
Kira Bezrukova (2013), Põhjakotkas
Karolina Vau (2013), La Spada
Maria Lepik (2014), En Garde
Uljana Rumjantseva (2012), Florett
Adelina Liskman (2014), Põhjakotkas
Renata Eliis Jallai (2012), Tallinna Mõõk
Milana Brovkina (2012), Tallinna Mõõk
Uljana Teppan (2012), Florett
Agnia-Maria Girenko (2012), Le Glaive
Elizabeth Lunden (2012), Le Glaive
Arianna Noorkõiv (2012), Le Glaive
Lillepuu Maria (2012), En Garde
Albina Bazjukin (2012), Põhjakotkas
Riana Frolova (2012), Põhjakotkas
Sophia Sukles (2012), IREM
Jevgenia Bobrova (2014), SBSK Draakon
Veronika Ivanova (2013), Põhjakotkas
Emili Gilts (2013), IREM
Kokku: 23
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|