Kuupäev: 08.05.2022
Registreerimise lõpp: 03.05.2022
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: D-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Gleb Bergen (2011), IREM
Mark Savchuk (2010), IREM
David Karutin (2010), Tartu Kalev
Matvei Petrov (02.01.2011), Florett
Kim KOMTŠATNIKOV (2010), IREM
Erik Varis (2013), SBSK Draakon
Roman Bilitsenko (2012), SBSK Draakon
Rasmus Salme (2011), En Garde
Ragnar Aasna (2012), En Garde
Ekke Patriarca (2011), Tallinna Mõõk
Alan MIŠTŠENKO (2010), IREM
Erik Kelmi (2010), IREM
Kristian Nuut (2010), IREM
Mikael Olaf Murumaa (2010), Tallinna Mõõk
Dexter Amisepp (2010), Tallinna Mõõk
Artemi Vojevodin (2013), SBSK Draakon
Nikita Belikov (2011), SBSK Draakon
Mathias Hein (2010), Tallinna Mõõk
Robert Kesküla (2010), En Garde
Kristo Kaus (2010), En Garde
Jürgen Salm (2011), Tallinna Mõõk
Denis Latõšev (2011), Tallinna Mõõk
Georgi Saukov (01.08.2012), Florett
Georgi Romanko (2011), SBSK Draakon
Kamil Usmanov (2011), SBSK Draakon
Jegor Sentsurov (2010), SBSK Draakon
Nikita Jarts (2010), Tallinna Mõõk
Kokku: 27
Laadi alla txt-fail

Naised:
Saara Saar (2011), Tartu Kalev
Keiti Tuul (2011), Tartu Kalev
Veronika Ivanova (2013), Põhjakotkas
Mia Anette Põdersoo (2010), Tartu Kalev
Nicole Alyssa Petrova (2010), Tartu Kalev
Maria Koršunova (2010), Tartu Kalev
Mariel Aaviku (2010), Tartu Kalev
Julia Klimenko (2010), Tallinna Mõõk
Alina Ivanova (2011), Tallinna Mõõk
Anete Külaots (2011), Tallinna Mõõk
Anna-Rebecca Rosèn (2011), Tallinna Mõõk
Anna Talisainen (2010), Tallinna Mõõk
Tetiana Taran (2010), IREM
Milana Zadvornaja (2010), IREM
Sara Padula (2010), IREM
Ksenia Fedotova (2010), IREM
Valeria Biduljak (2010), Tartu Kalev
Johanna Pukson (2011), Tartu Kalev
Jelizaveta Knjazeva (2010), Tartu Kalev
Valeria STEPANAVITŠUS (2012), Põhjakotkas
Gedi-Lore Teral (2011), En Garde
Alina Rakitjanski (2010), IREM
Elisabeth Kruusamäe (2011), En Garde
Anastasija Filimonov (2010), IREM
Jekaterina Postnova (2010), Tallinna Mõõk
Eliisabet Tamm (2010), VK Musketär
Evelina Sepp (2010), Põhjakotkas
Kirsanova Karolina (2010), Põhjakotkas
Sofia Sõtsova (2010), En Garde
Lisbeth Kask (2010), En Garde
Polina Protasova (2010), SBSK Draakon
Maria Vares (2010), SBSK Draakon
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Kokku: 33
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|