Kuupäev: 25.05.2024
Registreerimise lõpp: 21.05.2024
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Roland Ruben Altpere (2012), La Spada
Roman Staškevitš (2011), Le Glaive
Fjodor Krupenin (2014), Le Glaive
Tambet Niilus (2010), La Spada
Sebastian Snitsarenko (2012), La Spada
Jegor Sentsurov (2010), Le Glaive
Romanko Georgi (2011), Tallinna Mõõk
Kamil Usmanov (2011), Tallinna Mõõk
Nikita Belikov (2011), Tallinna Mõõk
Andrei Tretyakov (2010), Tallinna Mõõk
Ivan Novikov (2012), SBSK Draakon
Robert Kutser (2010), Le Glaive
Karl Erik Susi (2010), Le Glaive
Taaniel Kalkun (2010), Le Glaive
Siim Kaspar Hallik (2010), La Spada
Gregor Vali (2010), La Spada
Mark Caius Loit (2011), La Spada
Andrei Sidorov (2011), La Spada
Jaan Willem Hallik (2012), La Spada
Robert Kivi (2012), La Spada
Holger Sokk (2011), Le Glaive
Alex Konsap (2012), Tallinna Mõõk
Toomas Jaaniste (2011), Tallinna Mõõk
Andris Ilves (2011), Tallinna Mõõk
Harald Klauson (2012), Tallinna Mõõk
Roman Bilitsenko (2012), SBSK Draakon
Ekke Patriarca (2011), Tallinna Mõõk
Mikael Olaf Murumaa (2010), Tallinna Mõõk
Dexter Amisepp (2010), Tallinna Mõõk
Mathias Hein (2010), Tallinna Mõõk
Jürgen Salm (2011), Tallinna Mõõk
Nikita Jarts (2010), Tallinna Mõõk
Kokku: 32
Laadi alla txt-fail

Naised:
Karina Sherstyk (2011), Tallinna Mõõk
Sandra Kuusk (2010), Tallinna Mõõk
Merit Merilain (2010), Tallinna Mõõk
Grete Kask (2010), Tallinna Mõõk
Karolina Vau (2013), La Spada
Milana Dodeltseva (2010), Le Glaive
Maria Vares (2010), Le Glaive
Greis Kalma (2010), La Spada
Johanna Berg (2010), La Spada
Lenna Kookmaa (2010), Tallinna Mõõk
Mary Moosus (2010), Tallinna Mõõk
Lenna Daum (2011), La Spada
Sandra Emily Tarvis (2011), La Spada
Elizabeth Novosjolova (2011), Le Glaive
Agnia-Maria Girenko (2012), Le Glaive
Elizabeth Lunden (2012), Le Glaive
Vivian Artus (2011), Le Glaive
Arianna Noorkõiv (2012), Le Glaive
Laura Kleidov (2011), Tallinna Mõõk
Anete Külaots (2011), Tallinna Mõõk
Anna-Rebecca Rosèn (2011), Tallinna Mõõk
Jekaterina Postnova (2010), Tallinna Mõõk
Kokku: 22
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|