Kuupäev: 27.05.2023
Registreerimise lõpp: 23.05.2023
Asukoht: Saku
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: C-klass
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Robert Kutser (2010), Le Glaive
Karl Erik Susi (2010), Le Glaive
Christian Trakmann (2009), Le Glaive
Taaniel Kalkun (2010), Le Glaive
Siim Kaspar Hallik (2010), La Spada
Eero Vassiljev (2010), La Spada
Raul Loide (2010), La Spada
Gregor Vali (2010), La Spada
Kenneth Pööra (2009), La Spada
Timofei Troitski (2009), Põhjakotkas
Daniel Paju (2010), Tartu Kalev
Mark Caius Loit (2011), La Spada
Jaan Willem Hallik (2012), La Spada
Robert Kivi (2012), La Spada
Holger Sokk (2011), Le Glaive
Andris Ilves (2011), Tallinna Mõõk
Abdrei Tretjakov (2010), SBSK Draakon
Gleb Bergen (2011), IREM
Matvei Sovger (2011), Tartu Kalev
Paul Laugesaar (2010), Tartu Kalev
Georg Sander (2010), Tartu Kalev
David Karutin (2010), Tartu Kalev
Kim KOMTŠATNIKOV (2010), IREM
Ekke Patriarca (2011), Tallinna Mõõk
Alan MIŠTŠENKO (2010), IREM
Erik Kelmi (2010), IREM
Kristian Nuut (2010), IREM
Mikael Olaf Murumaa (2010), Tallinna Mõõk
Dexter Amisepp (2010), Tallinna Mõõk
Mathias Hein (2010), Tallinna Mõõk
Nikita Romanenkov (2009), IREM
Jürgen Salm (2011), Tallinna Mõõk
Jegor Sentsurov (2010), SBSK Draakon
Nikita Jarts (2010), Tallinna Mõõk
Aleksei Smoljanitski (2009), IREM
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail

Naised:
Ksenia Sergejeva (2009), Le Glaive
Elisabeth Miitra (2009), Le Glaive
Maria Sinitsõna (2011), Le Glaive
Greis Kalma (2010), La Spada
Johanna Berg (2010), La Spada
Lenna Kookmaa (2010), Tallinna Mõõk
Laura Elsa Nacke (2009), Tartu Kalev
Jeva Kuznetsova (2010), Tartu Kalev
Mary Moosus (2010), Tallinna Mõõk
Roberta-Lee Vilu (2009), VK Musketär
Agnia-Maria Girenko (2012), Le Glaive
Debora Starikova (2011), Le Glaive
Elizabeth Lunden (2012), Le Glaive
Arianna Noorkõiv (2012), Le Glaive
Maria Sinitsõna (2011), Le Glaive
Eve Dõhne (2012), Tartu Kalev
Albina Bazjukin (2012), Põhjakotkas
Riana Frolova (2012), Põhjakotkas
Mia Anette Põdersoo (2010), Tartu Kalev
Maria Koršunova (2010), Tartu Kalev
Mariel Aaviku (2010), Tartu Kalev
Anete Külaots (2011), Tallinna Mõõk
Anna-Rebecca Rosèn (2011), Tallinna Mõõk
Anna Talisainen (2010), Tallinna Mõõk
TAISSIA KARSAKOVA (2009), SBSK Draakon
Milana Zadvornaja (2010), IREM
Sara Padula (2010), IREM
Laura Kamp (2010), IREM
Ksenia Fedotova (2010), IREM
Johanna Pukson (2011), Tartu Kalev
Jelizaveta Knjazeva (2010), Tartu Kalev
Alina Rakitjanski (2010), IREM
Anastasija Filimonov (2010), IREM
Jekaterina Postnova (2010), Tallinna Mõõk
Aleksandra Nikolajeva (2009), Tallinna Mõõk
Eliisabet Tamm (2010), VK Musketär
Evelina Sepp (2010), Põhjakotkas
Kirsanova Karolina (2010), Põhjakotkas
Polina Protasova (2010), SBSK Draakon
Maria Vares (2010), SBSK Draakon
Stefania Soboleva (2009), SBSK Draakon
Miroslava Rozkova (2009), SBSK Draakon
Valeria Krupenina (2009), SBSK Draakon
Eleanor Ossipov (2009), Tartu Kalev
Elizaveta Tokmakova (2009), IREM
Kokku: 45
Laadi alla txt-fail



Kõik sellele võistlusele registreerunud võistkonnad:



Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|