Kuupäev: 28.01.2023
Registreerimise lõpp: 24.01.2023
Asukoht: Tartu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: U17, Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Daniel Liskman (2007), Põhjakotkas
Albert Šafrai (2008), IREM
Arseni Melnik (2007), SBSK Draakon
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Ken - Robin Teral (2009), En Garde
Georgi Paškovski (2008), IREM
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Timur Santašov (2008), IREM
Aleksei Volke (2008), IREM
Uku Johan Mahlapuu (2008), IREM
Reppo Indrek (2009), En Garde
Kristo Kaus (2010), En Garde
Artjom Potasev (02.05.2006), Florett
Nikita Jarts (2010), Tallinna Mõõk
Jevgeni Djagilev (2008), Tallinna Mõõk
Oliver Eltmaa (2006), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Rico-Janree Ojamu (2009), En Garde
Georg Konsap (2008), SBSK Draakon
Gothard Talen (2008), SBSK Draakon
Anton Paulus (2006), Le Glaive
Bogdan Kolomijec (2009), SBSK Draakon
Kirill Kolomijec (2008), SBSK Draakon
Laanesaar Joonas (2008), En Garde
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
Georgi Kaetri (2006), IREM
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Marek Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Marko Puhm (2006), Tallinna Mõõk
Kokku: 36
Laadi alla txt-fail

Naised:
Elizaveta milaševitš (2008), IREM
LADA VOSKRESSENSKAJA (2006), Florett
Juliana Vergun (2008), IREM
TAISSIA KARSAKOVA (2009), SBSK Draakon
Aleksandra Nikolajeva (2009), Tallinna Mõõk
Eliisabet Tamm (2010), VK Musketär
Lara Kyziridou (2007), Tallinna Mõõk
Anne-Mari Jeršova (2008), IREM
Triin Altnurme (2008), VK Musketär
Stefania Soboleva (2009), SBSK Draakon
Valeria Krupenina (2009), SBSK Draakon
Hella-Lee Talu (2008), Tallinna Mõõk
Anna Klimenko (2006), Tallinna Mõõk
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Sofija Selivanova (2007), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
2009 Mia -Delisa Mäemurd (2009), En Garde
Evelin Põder (2009), En Garde
Milana Mištšenko (2008), IREM
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Albina Baranova (2007), Le Glaive
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 31
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|