Kuupäev: 21.10.2023
Registreerimise lõpp: 17.10.2023
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: U17, Kadetid
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Vahab Fatullajev (2008), Tallinna Mõõk
Arseni Melnik (2007), Tallinna Mõõk
Gothard Talen (2008), Tallinna Mõõk
Bogdan Kolomijec (2009), Tallinna Mõõk
Kirill Kolomijec (2008), Tallinna Mõõk
Jegor Sentsurov (2010), Le Glaive
Romanko Georgi (2011), Tallinna Mõõk
Kamil Usmanov (2011), Tallinna Mõõk
GEORG Konsap (2008), Tallinna Mõõk
Daniel Liskman (2007), Põhjakotkas
Albert Šafrai (2008), IREM
Martin Kleidov (2008), Tallinna Mõõk
Ekke Patriarca (2011), Tallinna Mõõk
Kristian Nuut (2010), IREM
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Mathias Hein (2010), Tallinna Mõõk
Ken - Robin Teral (2009), En Garde
Georgi Paškovski (2008), IREM
Nikita Romanenkov (2009), IREM
Uku Johan Mahlapuu (2008), IREM
Reppo Indrek (2009), En Garde
Kristo Kaus (2010), En Garde
Jürgen Salm (2011), Tallinna Mõõk
Nikita Jarts (2010), Tallinna Mõõk
Jevgeni Djagilev (2008), Tallinna Mõõk
Nikita Kozlov (2007), IREM
Rico-Janree Ojamu (2009), En Garde
Gustav Aas (2007), Tallinna Mõõk
Laanesaar Joonas (2008), En Garde
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 33
Laadi alla txt-fail

Naised:
Stefania Soboleva (2009), Le Glaive
Miroslava Rožkova (2009), Le Glaive
Valeria Krupenina (2009), Le Glaive
Karsakova Taissia (2009), IREM
Polina Protassova (2010), IREM
Maria Vares (2010), Le Glaive
Ksenia Sergejeva (2009), Le Glaive
Lenna Kookmaa (2010), Tallinna Mõõk
Mary Moosus (2010), Tallinna Mõõk
Roberta-Lee Vilu (2009), VK Musketär
Heleriin Jürjer (2011), En Garde
Elizaveta milaševitš (2008), IREM
Anete Külaots (2011), Tallinna Mõõk
Anna-Rebecca Rosèn (2011), Tallinna Mõõk
Anna Talisainen (2010), Tallinna Mõõk
Emilia Saburova (2009), IREM
Sara Padula (2010), IREM
Gedi-Lore Teral (2011), En Garde
Jekaterina Postnova (2010), Tallinna Mõõk
Aleksandra Nikolajeva (2009), Tallinna Mõõk
Zlata Zabelina (2008), Le Glaive
Eliisabet Tamm (2010), VK Musketär
Lara Kyziridou (2007), Tallinna Mõõk
Lisbeth Kask (2010), En Garde
Anne-Mari Jeršova (2008), IREM
Mia Kotkin (2008), Tallinna Mõõk
Hella-Lee Talu (2008), Tallinna Mõõk
Eliisa Kikerpill (2008), Tartu Kalev
Ksenja Pärlin (2007), Tartu Kalev
2009 Mia -Delisa Mäemurd (2009), En Garde
Evelin Põder (2009), En Garde
Elizaveta Tokmakova (2009), IREM
Milana Mištšenko (2008), IREM
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Albina Baranova (2007), Le Glaive
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sofia Solovjova (2007), Tallinna Mõõk
Kokku: 40
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|