Kuupäev: 01.08.2021
Registreerimise lõpp: 30.07.2021
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Jérémie Mercier (1982), Tallinna Mõõk
Igor Rusovitš (1993), Tallinna Mõõk
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Vadim Onaitis (), Tallinna Mõõk
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Vladimir Jerjomin (1969), IREM
Kenno Nilisk (1975), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (), Tallinna Mõõk
Sebastjan Kuusk (2005), Põhjakotkas
Maksim Zhegurov (2004), Põhjakotkas
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Renee Alliksaar (1994), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Henrik Priimägi (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Daniel Andreas Raid (2001), Tallinna Mõõk
Sten Priinits (1987), En Garde
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Jaron Kiiroja (2002), Tallinna Mõõk
Gennadi Žurba (1963), Tallinna Mõõk
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Nikita Doronin (2005), SBSK Draakon
Roman Dragunov (1980), SBSK Draakon
Tony Sepp (2000), En Garde
Kokku: 35
Laadi alla txt-fail

Naised:
Polina Kapironenko (2006), IREM
Karina Vassiljeva (2003), Tartu Kalev
Karoliina Komissarova (2002), Tartu Kalev
Elisabet Ostrovski (2003), Tartu Kalev
Susanne Lannes (2004), Tartu Kalev
Ilona Škljarova (2007), Tallinna Mõõk
Diana Ivanova (2007), Põhjakotkas
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Michelle Eek (2004), IREM
Nelli Differt (1990), En Garde
Maria Embrich (2005), IREM
Andreane Poljakova (2002), Põhjakotkas
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Karoliine Loit (2000), VK Musketär
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Anastassia Jelinevits (1984), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Julia Oleinik (1989), Põhjakotkas
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Karina Korkkinen (2007), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Anu Hark (1993), Tallinna Mõõk
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Gabriela Truuse (2004), Põhjakotkas
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Madina Azizova (1996), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 37
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|