Kuupäev: 06.08.2022
Registreerimise lõpp: 05.08.2022
Asukoht: Haapsalu
Sugu: Mehed, Naised
Vanuseklass: Täiskasvanud
Võistluse tüüp: Eesti võistlus
KUTSE

Võistlusele registreerimiseks pead olema klubi esindajana sisse logitud!

Logi sisse


Kõik sellele võistlusele registreerunud vehklejad:

Mehed:
Aleksandr Beljaev (1967), Florett
Ingemar Germ (2005), En Garde
Edgard Liskman (2008), Põhjakotkas
Georgi Paškovski (2008), IREM
Martin Kuzovkov (2006), Tallinna Mõõk
Sven Koemets (1967), Tallinna Mõõk
Karl Oskar Veidebaum (2007), Le Glaive
Nikita Lambinen (2008), Tallinna Mõõk
Karl Egert Koemets (2006), Tallinna Mõõk
Jaan MEIER (2004), Tallinna Mõõk
Kallaste Carl Robert (2002), Tallinna Mõõk
Jüri Khudobkin (2007), Tallinna Mõõk
Airon Kindlus Aigro (2006), Le Glaive
KEN - KEIRO SILDE (2007), En Garde
Eldar Zabelin (2004), Le Glaive
Oskar Pisnenko (2006), En Garde
Edvin Jahu (2006), Tallinna Mõõk
Valentin Altunin (2004), SBSK Draakon
Ott-Hendrik Erss (2007), Tallinna Mõõk
Aleks Kolesnik (2006), Tallinna Mõõk
Mathias Murumaa (2005), Tallinna Mõõk
Kasper Tafenau (2003), Tallinna Mõõk
Jan Joonas Pevkur (2004), Tallinna Mõõk
Markus Salm (2004), Tallinna Mõõk
Ingemar Germ (2005), En Garde
Oliver Laasik (2005), En Garde
Sten Priinits (1987), En Garde
Nikita Smirnov (2001), Põhjakotkas
Filipp Djatsuk (1999), SBSK Draakon
Sergei Melnikov (1964), Le Glaive
Henri Kopra (1997), Tallinna Mõõk
Erik Tobias (2004), SBSK Draakon
Tony Sepp (2000), En Garde
Mattias Lao (2000), En Garde
Kokku: 34
Laadi alla txt-fail

Naised:
Oksana Sein (1982), Florett
Maria Kverfeld (2006), Põhjakotkas
Nelli Differt (1990), En Garde
Albina Baranova (2007), Le Glaive
JULJA TRYNOVA (2008), En Garde
Anna Maria Ludikainen (2007), Põhjakotkas
Leana Mironov (2006), Põhjakotkas
Karoliina Velleste (2004), Tallinna Mõõk
Luiza Novosjolova (2004), Le Glaive
Andra Talen (1999), VK Musketär
Gaia-Marianna Salm (1993), Tallinna Mõõk
Ingel Ethel Kanistik (2004), Tallinna Mõõk
Anuš Matinjan (2007), Tallinna Mõõk
Kristiin Nilisk (2004), Tallinna Mõõk
JOHANNA MARIA Jõgisu (2002), Tallinna Mõõk
Sandra Aus (2005), Tallinna Mõõk
Dinara Anis (2006), Tallinna Mõõk
Kleer Jaani (2005), En Garde
Svetlana Trynova (2005), En Garde
Anneli Proosväli (2006), En Garde
Iris Maria Matskevitš (2002), Tallinna Mõõk
Anne-Mai Melles (2003), Tallinna Mõõk
Madli Palk (2003), En Garde
Veronika Zuikova (1994), Tallinna Mõõk
Elizaveta Bobrova (2005), SBSK Draakon
Kokku: 25
Laadi alla txt-fail




Kõik sellele võistlusele registreerunud kohtunikud:

|