Nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Kokku | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruslan Eskov | 1998 | Tartu Kalev | 6 | 20 | 3 | 30 | 24 | 6 | 10* | 20 | 30 | 6 | 30 | 10* | 15* | 30 | 80 | 30 | 40 | 355 | ||||||
2 | Andzej Gedzo | 1999 | SBSK Draakon | 6 | 12 | 9 | 8 | 4 | 8 | 12 | 18 | 35 | 8 | 8 | 10 | 12 | 10 | 160 | |||||||||
3 | Klim Gusarov | 1998 | Tallinna Mõõk | 12 | 8 | 12 | 2 | 6 | 18 | 6 | 4 | 4 | 2 | 60 | 134 | ||||||||||||
4 | Maksim Serhovets | 2000 | SBSK Draakon | 6 | 8 | 6 | 4 | 10 | 8 | 24 | 12 | 6 | 6 | 90 | |||||||||||||
5 | Filipp Djatsuk | 1999 | SBSK Draakon | 6 | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 2 | 4 | 7 | 55 | ||||||||||||||
6 | Igor Guljajev | 2000 | SBSK Draakon | 6 | 2 | 4 | 12 | 2 | 1 | 27 | |||||||||||||||||
7 | Ilan Bobrov | 2000 | SBSK Draakon | 2 | 2 | 6 | 4 | 14 | |||||||||||||||||||
8 | Jüri Tihane | 1999 | Tallinna Mõõk | 6 | 3 | 9 | |||||||||||||||||||||
9 | Tony Sepp | 2000 | En Garde | 1 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||
10 | Erik Simin | 2001 | Tartu Kalev | 2 | 3 | 2 | 7 | ||||||||||||||||||||
11 | Mikhail Pashcuk | 1999 | Tallinna Mõõk | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | |||||||||||||||||||
12 | Filipp Liigus | 1999 | Tartu Kalev | 1 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||
13 | Mattias Lao | 2000 | En Garde | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||
14 | Kaspar-Joonas Laurmann | 2000 | En Garde | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
15 | Artem Komoza | 1998 | Rünnak | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||
16 | Leon Gedzo | 2001 | SBSK Draakon | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||
17 | Jaron Truumaa | 2002 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||
18 | Aron Koppel | 1998 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
19 | David Nugis | 1999 | Tallinna Mõõk | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
20 | Kaspar Karja | 1998 | En Garde | 1 | 1 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
1 – Eesti täiskasvanute meistrivõistlused 2014
2 – Eesti juunioride karikavõistlused 2014
3 – Rahv. kadettide turniir “Anitškovi Palee” 2014
4 – Põhjamaade meistrivõistlused juunioridele 2014
5 – Põhjamaade meistrivõistlused kadettidele 2014
6 – Eesti karikavõistlused täiskasvanutele 2014
7 – Kadetid I etapp 2014
8 – Bonn CC 2014
9 – Kadetid II etapp 2014
10 – Juunioride MK Bratislava 2014
11 – Kopenhaageni CC 2014
12 – Eesti kadettide meistrivõistlused 2015
13 – Eesti juunioride meistrivõistlused 2015
14 – Juunioride MK-etapp Basel 2015
15 – Juunioride MK-etapp Riia 2015
16 – Espoo CC 2015
17 – Draakoni Mõõk 2015
18 – Kadetid III etapp 2015
19 – Endel Nelise Memoriaal juunioridele 2015
20 – Kadettide EM 2015
21 – Juunioride EM 2015
22 – Tallinna meistrivõistlused täiskasvanutele 2015
23 – Kadettide MM 2015
* Punkte edetabelis ei arvestata.