nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Kokku | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karoliine Loit | 2000 | Tallinna Mõõk | 6 | 6 | 20 | 3 | 24 | 30 | 9 | 30 | 8 | 8* | 30 | 8 | 24 | 24 | 10* | 4 | 20 | 20 | 266 | |||
2 | Violetta Gulakova | 1998 | SBSK Draakon | 2 | 12 | 12 | 3 | 2 | 6 | 6 | 12 | 10 | 2 | 2 | 2 | 71 | |||||||||
3 | Andra Talen | 1999 | Tallinna Mõõk | 6 | 2 | 18 | 12 | 1 | 1 | 20 | 10 | 70 | |||||||||||||
4 | Carmen-Lii Targamaa | 2001 | En Garde | 4 | 6 | 18 | 10 | 4 | 8 | 2 | 52 | ||||||||||||||
5 | Polina Anissimova | 1998 | Rünnak | 6 | 6 | 2 | 2 | 6 | 12 | 8 | 1 | 2 | 45 | ||||||||||||
6 | Sandra Skoblov | 2001 | Tallinna Mõõk | 6 | 6 | 6 | 4 | 12 | 6 | 2 | 2 | 44 | |||||||||||||
7 | Vladislava Kutukova | 1998 | SBSK Draakon | 2 | 6 | 2 | 2 | 3 | 6 | 6 | 4 | 1 | 32 | ||||||||||||
8 | Kärol-Liina Glinkin | 2001 | Tallinna Mõõk | 4 | 12 | 2 | 2 | 20 | |||||||||||||||||
9 | Jelizaveta Kuznetsova | 2000 | Tallinna Mõõk | 2 | 1 | 3 | 2 | 8 | |||||||||||||||||
10 | Zinaida Smõtskova | 2001 | En Garde | 1 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
11 | Ilona Nosats | 2001 | Põhjakotkas | 4 | 3 | 7 | |||||||||||||||||||
12 | Veronika Lebedeva | 2002 | Tartu Kalev | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
13 | Susi Ann Kaljas | 1999 | Põhjakotkas | 1 | 3 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
14 | Katarina Kilter | 2001 | En Garde | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
15 | Anna Prela | 2002 | SBSK Draakon | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
16 | Alika Tarakanova | 2000 | En Garde | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Liisa Kivirähk | 1998 | Tallinna Mõõk | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
18 | Laura Lazarev | 2000 | En Garde | 1 | 1 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
1 – Eesti täiskasvanute meistrivõistlused 2014
2 – Valge Daam 2014
3 – Eesti juunioride karikavõistlused 2014
4 – Rahv. kadettide turniir “Anitškovi Palee” 2014
5 – Põhjamaade meistrivõistlused juunioridele 2014
6 – Põhjamaade meistrivõistlused kadettidele 2014
7 – Eesti karikavõistlused täiskasvanutele 2014
8 – CC Montreux 2014
9 – Kadetid I etapp 2014
10 – Juunioride MK-etapp Espoo 2014
11 – CC Grenoble 2014
12 – Kadetid II etapp 2014
13 – Eesti kadettide meistrivõistlused 2015
14 – Eesti juunioride meistrivõistlused 2015
15 – CC Espoo 2015
16 – Draakoni Mõõk 2015
17 – Kadetid III etapp 2015
18 – Endel Nelise Memoriaal juunioridele 2015
19 – Kadettide EM 2015
20 – Juunioride MK-etapp Udine 2015
21 – Kadettide MM 2015
* Punkte edetabelis ei arvestata