Koht | nimi | sa | klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | Kokku |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karoliine Loit | 2000 | Tallinna Mõõk | 16 | 6 | 18 | 16 | 8 | 30 | 9 | 35 | 8 | 10* | 15 | 24 | 53 | 8 | 6 | 8* | 30 | 10* | 15 | 6 | 40 | 4 | 40 | 20 | 407 | |
2 | Sandra Skoblov | 2001 | Tallinna Mõõk | 2 | 12 | 12 | 3 | 6 | 10 | 8 | 6 | 45 | 6 | 6 | 18 | 30 | 4 | 2 | 170 | ||||||||||
3 | Carmen-Lii Targamaa | 2001 | En Garde | 6 | 12 | 4 | 10 | 15 | 18 | 4 | 18 | 2 | 8 | 97 | |||||||||||||||
4 | Andra Talen | 1999 | Tallinna Mõõk | 2 | 6 | 4 | 3 | 15 | 2 | 2 | 6 | 10 | 8 | 6 | 64 | ||||||||||||||
5 | Kärol-Liina Glinkin | 2001 | Tallinna Mõõk | 6 | 6 | 2 | 6 | 2 | 2 | 12 | 2 | 4 | 42 | ||||||||||||||||
6 | Jelizaveta Kuznetsova | 2000 | Tallinna Mõõk | 6 | 12 | 2 | 12 | 2 | 1 | 1 | 36 | ||||||||||||||||||
7 | Ilona Nosats | 2001 | Põhjakotkas | 2 | 6 | 2 | 12 | 2 | 6 | 1 | 31 | ||||||||||||||||||
8 | Maria Jefimova | 2001 | Põhjakotkas | 6 | 1 | 3 | 1 | 6 | 4 | 21 | |||||||||||||||||||
9 | Alika Tarakanova | 2000 | En Garde | 2 | 3 | 6 | 1 | 12 | |||||||||||||||||||||
10 | Zinaida Smõtskova | 2001 | En Garde | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | |||||||||||||||||||||
11 | Anastassia Pogorelova | 2002 | Tartu Kalev | 1 | 6 | 1 | 1 | 9 | |||||||||||||||||||||
12 | Karoliina Komissarova | 2002 | Tartu Kalev | 1 | 6 | 1 | 8 | ||||||||||||||||||||||
13 | Anna Prela | 2002 | SBSK Draakon | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||||
14 | Monika Taska | 2001 | En Garde | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||||
15 | Getter Lage | 2002 | Tallinna Mõõk | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||||
16 | Susi Kaljas | 1999 | Põhjakotkas | 1 | 1 | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
17 | Liza Tsõgankova | 2001 | Tartu Kalev | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
17 | Anastassia Ostrovskaja | 2001 | Tartu Kalev | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
19 | Veronika Lebedeva | 2002 | Tartu Kalev | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||
20 | Kelly Kuuseväli | 2000 | En Garde | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
20 | Elisabeth Ostrovski | 2003 | Tartu Kalev | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
22 | Karina Beimanova | 2004 | Rünnak | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||
23 | Katarina Kilter | 2001 | En Garde | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
23 | Viktoria Butenko | 2001 | Tartu Kalev | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
23 | Karlote Karm | 2003 | En Garde | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
23 | Madli Palk | 2003 | En Garde | 1 | 1 |
Edetabelis arvesse läinud võistlused:
1 – Eesti täiskasvanute meistrivõistlused, 18.04.2015 Tartu
2 – Valge Daam, 15.08.2015 Haapsalu
3 – Anitškovi Palee, 04.09.2015 Peterburi
4 – Eesti juunioride KV, 06.09.2015 Tallinn
5 – Põhjamaade MV juuniorid, 26.09.2015 Kaunas
6 – Põhjamaade MV kadetid, 27.09.2015 Kaunas
7 – Eesti KV, Haapsalu 04.10.2015
8 – Kadettide Euroopa KV etapp, Genf 10.10.2015
9 – Kadetid I etapp, Tallinn 24.10.2015
10 – Kadettide Euroopa KV etapp, Klagenfurt 31.10.2015
11 – Juunioride MK, Espoo 07.11.2015
12 – Kadettide Euroopa KV etapp, Grenoble 21.11.2015
13 – Eesti kadettide MV, Tallinn 06.12.2015
14 – Kadettide Euroopa KV etapp, Kopenhaagen 12.12.2015
15 – Mercury Cup, Tartu 19.12.2015
16 – Tartu MV, Tartu 20.12.2015
17 – Kadettide Euroopa KV etapp, Krakow 09.01.2016
18 – Eesti juunioride MV, Haapsalu 23.01.2016
19 – Euroopa KV etapp, Espoo 06.02.2016
20 – Juunioride MK Udine, 13.02.2016
21 – Kadetid II etapp, 20.02.2016 Haapsalu
22 – Kadettide EM, Novi Sad 02.03.2016
23 – Kadetid III etapp, Tallinn 19.03.2016
24 – Kadettide MM, Bourges 03.04.2016
25 – Juunioride MM, Bourges 07.04.2016
* Arvesse lähevad Venemaa etappidest („Anitškovi palee“ Peterburis ja Moskva noorteturniir „MGFSO“) parim, kolm paremat tulemust Euroopa KV või juunioride MK etappidelt ja kadettide EM.