Üksikasjalik info olümpiale kvalifitseerumise kohta: Olümpiamängudele kvalifitseerumine Pariis 2024
2024 Pariisi OM tsooniturniirile kvalifitseerumise punktide kogumine algas 07.05.2023 Cali GP etapiga (treenerite nõukogu 02.05.2023 koosoleku otsus)
Vastavalt koondise kriteeriumitele läheb tsooniturniiri edetabelis arvesse järgnevatel võistlustel kogutud punktid: MM, EM, MK-etapid, satelliiturniirid vastavalt hooaja 2023-2024 reeglitele, Eesti MV ja Eesti KV.
Viimati lisatud punktid: MK etapp, Tbilisi, 23.03.2024
Koht | Nimi | SA | Vanuseklass | Klubi | Kokku | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRIINITS Sten | 1987 | täiskasvanud | En Garde | 220 | 40 | 20 | 30 | 10 | 20 | 40 | 10 | 10 | 40 | |||
2 | DJATSUK Filipp | 1999 | täiskasvanud | SBSK Draakon | 82 | 40 | 32 | 10 | |||||||||
3 | TOBIAS Erik | 2004 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 54 | 18 | 0 | 12 | 0 | 24 | |||||||
4 | ESKOV Ruslan | 1998 | täiskasvanud | Tartu Kalev | 50 | 18 | 0 | 0 | 0 | 12 | 20 | ||||||
5 | SALM Markus | 2004 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 35 | 9 | 12 | 0 | 0 | 4 | 10 | ||||||
6 | MURUMAA Mathias | 2005 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 27 | 3 | 0 | 0 | 24 | ||||||||
7 | LAASIK Oliver | 2005 | U20 (Juunior) | En Garde | 24 | 24 | 0 | ||||||||||
8 | KOZLOV Nikita | 2007 | U17 (Kadett) | IREM | 21 | 9 | 12 | ||||||||||
9 | JAHU Edvin | 2006 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 15 | 3 | 12 | ||||||||||
10 | ALTUNIN Valentin | 2004 | U20 (Juunior) | IREM | 13 | 9 | 0 | 4 | |||||||||
11 | TAFENAU Kasper | 2003 | U23 | Tallinna Mõõk | 12 | 12 | |||||||||||
12 | BOBROV Ilian | 2000 | täiskasvanud | SBSK Draakon | 10 | 10 | |||||||||||
13 | KHUDOBKIN Jüri | 2007 | U17 (Kadett) | Tallinna Mõõk | 9 | 9 | |||||||||||
14 | KOLESNIK Aleks | 2006 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 7 | 3 | 4 | ||||||||||
14 | KALLASTE Carl Robert | 2002 | U23 | Tallinna Mõõk | 7 | 3 | 4 | ||||||||||
16 | PAŠKOVSKI Georgi | 2008 | U17 (Kadett) | IREM | 4 | 4 | |||||||||||
16 | BLINOV Jevgeni | 1989 | täiskasvanud | SBSK Draakon | 4 | 4 | |||||||||||
16 | DORONIN Nikita | 2005 | U20 (Juunior) | Tallinna Mõõk | 4 | 4 | |||||||||||
16 | ŽURBA Ilia | 2002 | U23 | Tallinna Mõõk | 4 | 4 | |||||||||||
20 | DRAGUNOV Roman | 1980 | täiskasvanud | SBSK Draakon | 3 | 3 | |||||||||||
20 | ALLIKSAAR Renee | 1994 | täiskasvanud | Tallinna Mõõk | 3 | 3 | |||||||||||
20 | LISKMAN Edgard | 2008 | U17 (Kadett) | Põhjakotkas | 3 | 3 |
- MK etapp, Istanbul, 20.05.2023
- EM, Plovdiv, 16.06.2023
- Eesti KV, Saku, 16.09.2023
- Satelliitturniir, Genf, 30.09.2023
- Satelliitturniir Split, 14.10.2023
- MK etapp, Bern, 11.11.2023
- MK etapp, Vancouver, 09.12.2023
- Eesti MV, Saku, 13.01.2024
- GP etapp, Doha, 31.01.2024
- MK etapp, Heidenheim, 22.02.2024
- GP etapp, Budapest, 10.03.2024
- MK etapp, Tbilisi, 23.03.2024