2022-2023 hooaeg on lõppenud. Hooaega lõpetavaks võistluseks oli MM Milanos.
Koht | Nimi | SA | Vanuseklass | klubi | Kokku | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIFFERT Nelli | 1990 | täiskasvanud | En Garde | 599 | 59 | 8 | 18 | 24 | 18 | 20 | 10 | 10 | 40 | 110 | 20 | 32 | 40 | 10 | 120 | 0 | 60 | ||
2 | KUUSK Kristina | 1985 | täiskasvanud | En Garde | 345 | 27 | 12 | 30 | 30 | 9 | 10 | 10 | 10 | 20 | 40 | 10 | 12 | 10 | 20 | 80 | 0 | 15 | ||
3 | EMBRICH Irina | 1980 | täiskasvanud | IREM | 341 | 34 | 24 | 18 | 30 | 40 | 40 | 0 | 0 | 24 | 80 | 0 | 20 | 1 | 30 | |||||
4 | KIRPU Erika | 1992 | täiskasvanud | Tartu Kalev | 212 | 41 | 20 | 20 | 20 | 40 | 10 | 10 | 20 | 1 | 30 | |||||||||
5 | ZUIKOVA Veronika | 1994 | täiskasvanud | Tallinna Mõõk | 127 | 6 | 3 | 9 | 18 | 0 | 9 | 20 | 10 | 10 | 10 | 0 | 10 | 12 | 0 | 10 | ||||
6 | BELJAJEVA Julia | 1992 | täiskasvanud | Tartu Kalev | 111 | 7 | 20 | 0 | 0 | 20 | 24 | 40 | 0 | |||||||||||
7 | LEHIS Katrina | 1994 | täiskasvanud | Le Glaive | 105 | 45 | 40 | 10 | 10 | |||||||||||||||
8 | TRYNOVA Julia | 2008 | kadett | En Garde | 29 | 2 | 6 | 9 | 12 | |||||||||||||||
9 | ANIS Dinara | 2006 | kadett | Tallinna Mõõk | 19 | 3 | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||||||||||||
10 | MATSKEVITS Iris Maria | 2002 | U23 | Tallinna Mõõk | 17 | 1 | 9 | 3 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||
10 | PROOSVÄLI Anneli | 2006 | kadett | En Garde | 17 | 1 | 3 | 9 | 4 | |||||||||||||||
12 | SALM Gaia-Marianna | 1993 | täiskasvanud | Tallinna Mõõk | 17 | 3 | 1 | 1 | 3 | 9 | 0 | 0 | ||||||||||||
13 | PALK Madli | 2003 | juunior | En Garde | 16 | 1 | 3 | 12 | ||||||||||||||||
14 | NILISK Kristiin | 2004 | juunior | Tallinna Mõõk | 16 | 1 | 0 | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||
15 | VASSILJEVA Karina | 2003 | juunior | Tartu Kalev | 10 | 1 | 9 | 0 | 0 | |||||||||||||||
16 | EMBRICH Maria | 2005 | juunior | IREM | 9 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||||||||||
17 | NOVOSJOLOVA Luiza | 2004 | juunior | Le Glaive | 8 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | ||||||||||||||
18 | MIRONOV Leana | 2006 | kadett | Põhjakotkas | 6 | 3 | 0 | 3 | ||||||||||||||||
19 | AUS Sandra | 2005 | juunior | Tallinna Mõõk | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||||
20 | OSTROVSKI Elisabeth | 2003 | juunior | Tartu Kalev | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||||
21 | JÕGISU Johanna M. | 2002 | U23 | Tallinna Mõõk | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
22 | TRYNOVA Svetlana* | 2005 | juunior | En Garde | 4 | 1 | 3 | 0 | ||||||||||||||||
23 | KOMISSAROVA Karoliina | 2002 | U23 | Tartu Kalev | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||
24 | VELLESTE Karoliina | 2004 | juunior | Tallinna Mõõk | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
25 | LOIT Karoliine | 2000 | U23 | Musketär | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
25 | LANNES Susanne | 2004 | juunior | Tartu Kalev | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
27 | EEK Michelle Marlene | 2004 | juunior | IREM | 1 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
28 | BOBROVA Elizaveta | 2005 | juunior | SBSK Draakon | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
28 | TRUUSE Gabriela | 2004 | juunior | Põhjakotkas | 1 | 1 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
28 | TALEN Andra | 1999 | täiskasvanud | Musketär | 1 | 1 |
Hooaja üleminekuperiood: 21.07.2022-21.08.2022.
2022-2023 hooaja edetabeli punkte saab teenida alates 22.08.2022 toimuvatelt võistlustelt.
- Stardipunktid (10% eelmise hooaja punktidest)
- Põhjamaade MV, Kopenhaagen, 27.08.2022
- Endel Nelise nimelised Läänemaa MV, Haapsalu, 10.09.2022
- Satelliitturniir, Turu, 24.09.2022**
- Eesti KV, Saku, 01.10.2022
- Satelliitturniir, Split, 15.10.2022**
- Satelliitturniir, Oslo, 30.10.2022**
- MK etapp, Tallinn, 12.11.2022
- MK etapp, Vancouver, 08.12.2022
- GP etapp, Doha, 27.01.2023
- MK etapp, Barcelona, 11.02.2023
- GP etapp, Budapest, 12.03.2023
- MK etapp, Nanjing, 24.03.2023
- Eesti Meistrivõistlused, Saku, 22.04.2023
- GP etapp, Cali, 07.05.2023
- MK etapp, Fujairah, 20.05.2023
- EM, Plovdiv, 17.06.2023
- Euroopa mängud, Krakow, 26.06.2023
- MM, Milano, 27.07.2023
** edetabeli punkte annavad Turu, Spliti ja Oslo satelliitturniiride 2 (kaks) paremat tulemust